HAKKIMIZDA

Tuana İlk Yardım Eğitim Merkezi, 2010 yılında Tuana Akademi  Etüt Merkezi olarak faaliyete başladı. 2013 yılından itibaren ise "Özel Tuana İlk Yardım Eğitim Merkezi" olarak eğitmlerimize devam etmekteyiz. 

Sektörün öncü ve uzman eğitici eğitmenleri olan Dr. Gönül Demir ve Sacide Karagöz önderliğinde, eğitimlerimize en doğru ve öğretici şekilde devam etmekteyiz. Eğitimlerde ana ilkemiz kursiyerlerimizin gerçekten öğrenmeleri ve eğitimleri kavramalarıdır. Bu sebeple eğitimlerimiz boyunca sürekli tekrara ve uygulamalara yer vermekteyiz.Yapılan tekrarların ve uygulamaların  karşılığını ise sınavlardaki yüksek başarı oranlarıyla almaktayız. 

Biz Tuana İlk Yardım Merkezi olarak, eğitimlerimizde hem öğrenmeye hem de eğlenmeye özen gösteriyoruz. Bir eğitim merkezinin ötesinde aile bağı kurarak tüm kursiyerlerimizin rahat öğrenmelerini sağlıyoruz.Eğitimlerimizde tüm katılımcıların destek almasını sağlamak için kaynak kitabımızı da hediye etmeyi ihmal etmiyoruz.

Kendi alanlarında sektörün öncü firmalarına verdiğimiz ilk yardım eğitimleriyle gün geçtikçe büyüyen bir aileye dönüşüyoruz.